2012 m. birželio 13 d., trečiadienis

,,Už gyvybę ir šeimą”


Manifestacija Varšuvoje

            Šiais metais manifestacija ,,Už gyvybę ir šeimą” vyko daugelyje Lenkijos miestų. Jas iniciavo kun. P.Skargos Krikščioniškosios Kultūros institutas kartu su kitomis organizacijomis. Manifestacijų tikslas ginti gyvybę nuo prasidėjimo iki natūralios mirties.
            Birželio 3 d. tokia manifestacija vyko Varšuvoje. Apie 10 000 žmonių minia skandavo šūkius, ginančius šeimą ir nešė daugybę plakatų su užrašais:

 ,,Abortams - stop !“ ,, Kiekvienas vaikas turi teisę gimti!” Manifestacijoje dalyvavo kunigai ir parlamento nariai. Šių metų manifestacijos moto - ,,Šeima - išeitis iš krizės”.
            Žygis prasidėjo kardinolo Kazimierz Nycz palaiminimu. Manifestacijoje dalyvavo įvairių organizacijų atstovai iš kitų šalių: Amerikos, Prancūzijos, Vokietijos, Lietuvos. Į žygį Varšuvoje už šeimą ir gyvybę atėjo žmonės ištisomis šeimomis, netgi su mažais vaikais. Žygio metu vyravo gera nuotaika.


            Šioje manifestacijoje dalyvavo ir Krikščioniškosios Kultūros instituto Kelmės biuro direktorė Daiva Lileikienė su šeima ir laikraščio ,,Po Šventoriaus Klevais” redaktorė Genovaitė Deveikienė . Manifestacija mums paliko gilų įspūdį. Kiek daug žmonių iš daugelio valstybių protestuoja prieš abortus, prieš žmonijos moralinį nuosmukį. Mums buvo įdomu ir malonu dalyvauti šiame protesto žygyje kaip Lietuvos atstovams.
Tekstas G.Deveikienės
Nuotr.: Internetas (www.marsz.org) ir  J. Saidl.

1 komentaras:

  1. Tebus visa garbė Dievui Tėvui ir Sūnui ir Šv. Dvasiai, kad Kriksčioniškosios kultūros institutas savo veiklos šaknis įleido Kelmėje ir iš čia skleidžia pamaldumą Švč.M.Marijai Lietuvoje bei kursto tikėjimo ugneles kelmiškių šeimose, kviesdami juos į tokius ir panašius renginius...
    Ačiū, kad esate...
    Rita

    AtsakytiPanaikinti